لطفا زیرساخت مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

ثبت درخواست ADSL

سرویس های اینترنت پرسرعت ADSL سرویس های نامتقارن دیجیتال است که بر بستر همان شبکه سیم مسی تلفن ثابت ارائه می شوند. در واقع در این سرویس ها از همان شبکه تلفن ثابت موجود استفاده شده و تنها با نصب تجهیزاتی در مراکز مخابراتی و مراکز ارتباطی بین شهری، امکان اتصال به شبکه اینترنت برای کاربران فراهم می شود. مزیت سرویس ADSL عدم اشغال خطوط تلفن و عدم نیاز به تجهیزات سمت مشترک خاص و یا شبکه‌ی ویژه است، بنابراین برای اپراتورها و کاربران از لحاظ امکان برقراری و هزینه ها مقرون به صرفه می‌باشد.

با استفاده از این نوع سرویس ها شما می توانید سرعت دانلود تا 24 مگابیت برثانیه را تجربه کنید؛ البته این سرعت بسته به شرایط و عوامل مختلفی همچون فاصله شما با مرکز مخابراتی، وضعیت کابل های موجود در شبکه یا خانه شما می‌تواند رقمی متفاوت باشد.

  ثبت درخواست ADSL

ثبت درخواست FTTH

تانوما (تار نوری مخابرات ایران) به معنی «فیبر نوری تا ساختمان/خانه» است. این سرویس به تکنولوژی جدیدی اطلاق می‌شود که به جای استفاده از کابل مسی از فیبر نوری برای انتقال اطلاعات تا ساختمان و یا محل مشتری بهره می‌برد و می‌توان سرویس‌های گوناگونی از جمله تلفن، اینترنت، سرویس‌های چندرسانه‌ای و دیگر سرویس‌های بر بستر دیتا را با سرعت و کیفیتی بسیار بالاتر از کابل مسی در اختیار مشترکان قرار داد.

مشترکان محترم در صورتی که منطقه آنها تحت پوشش باشد، ثبت‌نام‌ انجام و مراحل تبدیل به فیبر نوری طی می‌شود و در غیر این صورت می‌توانند برای این سرویس به صورت رایگان در پورتال درخواست دهند و یا به مخابرات منطقه مراجعه کنند تا در نوبت قرار بگیرند. همچنین درخواست تبدیل کابل مسی به فیبر نوری برای کابران هزینه نخواهد داشت، تنها زمان انعقاد قرارداد بر اساس طرح‌هایی که ارائه شده، هزینه می‌پردازند. بسته‌های اینترنتی متعددی در پورتال موجود است و کاربران می‌توانند هر کدام از این بسته‌ها را خریداری کنند.

  ثبت درخواست FTTH